Sports Listings on TV

Matches for today wednesday, 30 September 2020
00:30
Brazilian Serie B
Oeste FC
Botafogo SP
Fanatiz (Start Free Trial)
01:30
Brazilian Serie B
Guarani
Sampaio Corrêa
Fanatiz (Start Free Trial)
01:30
Brazilian Serie B
Paraná Clube
Chapecoense
Fanatiz (Start Free Trial)
02:30
Brazilian Serie B
Cuiabá
Náutico
Fanatiz (Start Free Trial)
04:45
Women Twenty20 Series
Australia
New Zealand
BT Sport 3
10:00
Roland Garros
V. Azarenka
A. Schmiedlova
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
S. Wawrinka
D. Koepfer
Eurosport Player
Eurosport 2
ITV4
10:00
Roland Garros
S. Errani
K. Bertens
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
E. Svitolina
R. Zarazua
Eurosport Player
Eurosport 1
ITV4
10:00
Roland Garros
R. Albot
T. Fritz
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
B. Strycova
B. Krejcikova
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
A. Sharma
E. Alexandrova
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
S. Korda
J. Isner
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
N. Podoroska
Y. Putintseva
Eurosport Player
10:00
Roland Garros
H. Gaston
Y. Nishioka
Eurosport Player
12:00
Roland Garros
T. Pironkova
S. Williams
SUSPENDED
12:00
Roland Garros
D. Gavrilova
E. Bouchard
Eurosport Player
12:00
Roland Garros
N. Gombos
J. Rodionov
Eurosport Player
12:00
Roland Garros
B. Pera
A. Anisimova
Eurosport Player
Eurosport 1
ITV4
12:00
Roland Garros
L. Giustino
D. Schwartzman
Eurosport Player
12:00
Belarus Premier League
Energetik-Bgu Minsk
FC Slutsk
Belarusian Football Federation YouTube
12:30
Roland Garros
A. Pavlyuchenkova
K. Siniakova
Eurosport Player
12:30
Roland Garros
J. Sock
D. Thiem
Eurosport Player
Eurosport 2
ITV4
12:30
Roland Garros
SW. Hsieh
I. Swiatek
Eurosport Player
13:00
Roland Garros
M. McDonald
R. Nadal
Eurosport Player
Eurosport 1
ITV4
13:00
Roland Garros
M. Kukushkin
P. Martínez
Eurosport Player
13:00
Roland Garros
A. Bublik
L. Sonego
Eurosport Player
13:30
Roland Garros
K. Nishikori
S. Travaglia
Eurosport Player
14:00
Roland Garros
C. Ruud
T. Paul
Eurosport Player
14:30
Roland Garros
B. Paire
F. Coria
Eurosport Player
14:30
Roland Garros
K. Kanepi
E. Mertens
Eurosport Player
14:30
Roland Garros
JI. Londero
M. Cecchinato
Eurosport Player
14:30
Roland Garros
K. Rakhimova
M. Sakkari
Eurosport Player
15:00
Roland Garros
S. Halep
I. Begu
Eurosport Player
Eurosport 2
ITV4
15:00
Indian Premier League
Rajasthan Royals
Kolkata Knight Riders
Sky Sports Cricket
Sky Sports Main Event
15:30
Roland Garros
A. Zverev
PH. Herbert
Eurosport Player
Eurosport 1
ITV4
16:00
Roland Garros
B. Bonzi
J. Sinner
Eurosport Player
17:00
Roland Garros
C. García
A. Sasnovich
Eurosport Player
Eurosport 2
ITV4
17:00
Roland Garros
C. Gauff
M. Trevisan
Eurosport Player
17:00
Italian Serie A
Udinese
Spezia Calcio
Premier Sports 2
LiveScore App
17:00
Italian Serie A
Benevento
Inter Milan
LiveScore App
Premier Sports 1
17:30
EFL Carabao Cup
Newport County
Newcastle
Sky Sports Main Event
Sky Sports Football
17:30
Gallagher Premiership
Exeter Chiefs
London Irish
BT Sport Extra 2
17:30
Gallagher Premiership
Bristol Bears
Leicester Tigers
BT Sport Extra 3
17:30
Gallagher Premiership
Worcester Warriors
Saracens
BT Sport Extra 4
18:00
La Liga
Villarreal
Alavés
LaLiga TV
18:00
La Liga
Huesca
At. Madrid
LaLiga TV
18:00
Women Twenty20 Series
England
West Indies
Sky Sports Cricket
BBC Sports Website
Sky Sports Mix
19:00
EFL Carabao Cup
Burnley
Manchester City
Carabaocup.live
19:00
Liga 1 Peru
Carlos A. Mannucci
Sporting Cristal
Fanatiz (Start Free Trial)
19:15
FA Women's Cup
Birmingham Women
Everton Women
BBC iPlayer
BBC Sports Website
BBC Four
19:30
Germany Super Cup
FC Bayern
Borussia Dortmund
BT Sport 1
19:45
EFL Carabao Cup
Everton
West Ham
Carabaocup.live
19:45
EFL Carabao Cup
Brighton
Manchester Utd.
Sky Sports Ultra HD
Sky Sports Main Event
Sky Sports Football
19:45
Welsh Premier League
Bala Town
The New Saints
S4C Online
19:45
Italian Serie A
Lazio
Atalanta
LiveScore App
Premier Sports 1
20:00
Champions League
PAOK FC
Krasnodar
BT Sport ESPN
20:00
Champions League
Red Bull Salzburg
Maccabi Tel Aviv FC
BT Sport 3
20:00
Champions League
FC Midtjylland
Slavia Praha
BT Sport 2
20:30
La Liga
Eibar
Elche
LaLiga TV
20:30
La Liga
Real Madrid
Real Valladolid
LaLiga TV
20:30
Brazilian Serie B
Confiança
Brasil de Pelotas
Fanatiz (Start Free Trial)
21:30
Liga 1 Peru
D. Municipal
Universitario
Fanatiz (Start Free Trial)
23:15
Brazilian Serie B
Cruzeiro
Ponte Preta
Fanatiz (Start Free Trial)
Tomorrow thursday, 01 October 2020
01:30
Brazilian Serie A
Botafogo
Bahía
Fanatiz (Start Free Trial)
01:30
Brazilian Serie A
Corinthians
Atlético GO
Fanatiz (Start Free Trial)
15:00
Indian Premier League
Kings Xi Punjab
Mumbai Indians
Sky Sports Cricket
Sky Sports Main Event
17:00
Champions League
Group Stage Draw
To be confirmed
17:30
EFL Carabao Cup
Brentford
Fulham
Sky Sports Main Event
Sky Sports Football
18:00
La Liga
Sevilla FC
Levante
LaLiga TV
18:00
La Liga
Athletic Club
Cádiz CF
LaLiga TV
19:00
EFL Carabao Cup
Aston Villa
Stoke City
Carabaocup.live
19:15
FA Women's Cup
Man City Women
Arsenal Women
BBC iPlayer
BBC Two
19:45
Europa League
Rangers FC
Galatasaray
Rangers TV
19:45
EFL Carabao Cup
Liverpool
Arsenal
Sky Sports Main Event
Sky Sports Football
19:45
Betfred Super League
Castleford Tigers
Hull FC
Sky Sports Arena
20:00
Europa League
Tottenham
Maccabi Haifa
Premier Sports 1
20:30
La Liga
Celta
FC Barcelona
LaLiga TV
21:00
Liga 1 Peru
Ayacucho
Cusco FC
Fanatiz (Start Free Trial)
Friday, 02 October 2020
07:05
Mitre 10 Cup
Bay of Plenty
Auckland
Sky Sports Arena
Sky Sports Main Event
10:50
NRL
Panthers
Roosters
Sky Sports Arena
15:00
Indian Premier League
Chennai Super Kings
Sunrisers Hyderabad
Sky Sports Cricket
Sky Sports Main Event
16:30
Belarus Premier League
Dinamo Minsk
Smolevichi-Sti
Belarusian Football Federation YouTube
17:00
Polish First Division
Raków Częstochowa
Wisla Plock
Ekstraklasa.tv
17:45
Premier Division
Derry City
Waterford
WATCHLOI
18:00
Guinness Pro14
Zebre
Cardiff Blues
Premier Sports 2
19:30
Polish First Division
Slask Wroclaw
KS Cracovia
Ekstraklasa.tv
19:30
Bundesliga
Union Berlin
Mainz 05
BT Sport 2
19:45
Championship
Coventry City
Bournemouth
Sky Sports Ultra HD
Sky Sports Main Event
Sky Sports Football
19:45
Premier Division
Shamrock Rovers
Sligo Rovers
WATCHLOI
19:45
Italian Serie A
Fiorentina
Sampdoria
LiveScore App
20:00
Ligue 1
PSG
Angers
BT Sport 2
20:15
Guinness Pro14
Ulster
Benetton
Premier Sports 1
20:15
Guinness Pro14
Leinster Rugby
Dragons
Premier Sports 2
20:30
Brazilian Serie B
Figueirense
Oeste FC
Fanatiz (Start Free Trial)
21:30
Liga 1 Peru
U. César Vallejo
Cienciano
Fanatiz (Start Free Trial)
23:15
Brazilian Serie B
CRB
Avaí
Fanatiz (Start Free Trial)
23:15
Brazilian Serie B
Operário PR
Vitória
Fanatiz (Start Free Trial)
Saturday, 03 October 2020
PD
J1 League
Yokohama F. Marinos
Vissel Kobe
FreeSports
Over the next three days, there are a total of 289 televised live sports events from 8 different sports and 53 different competitions . Of all those events, 51 are televised for free , and therefore a way to watch free sports on TV . In order to see the rest of the events you need to be subscribed to one of the pay television operators that are currently commercialized in the United Kingdom. Eurosport Player is the channel that offers the most matches live the next three days .

Although the information given in this section is three days away, you can access each one of the sports and consult the complete programming of each of them. Anyway, if you are interested in seeing the full agenda with all the sports together and you want to see more than three days, you can download our APP, which is available at iOS and Android .